Οι σύνεδροι της ΝΔ που εκλέχθηκαν στη Θεσσαλονίκη

Οι εκλογές για τα ονόματα των Συνέδρων που θα εκπροσωπήσουν τη ΝΔ στο 10ο Συνέδριό της πραγματοποιήθηκαν την περασμένη Κυριακή αλλά ακόμα η ΝΔ επισήμως δεν έχει δώσει τα ονόματα εκείνων που εκλέχθηκαν.

Το db8.gr παραθέτει τα ονόματα των συνέδρων που εκλέχθηκαν στον Κεντρικό – Ανατολικό – Δυτικό Τομέα Θεσσαλονίκης και τη  Β’ Θεσσαλονίκης.Ταυτόχρονα, γνωστοποιεί και τα ονόματα των προέδρων ΔΗΜ.Τ.Ο.

 

Κεντρικός Τομέας

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΑΗΔΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ-ΤΣΕΛΕΜΕΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣΠΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΒΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΑΡΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΓΚΑΖΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΓΩΓΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΔΑΜΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΔΑΝΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΔΟΝΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΑΧΟΥ ΑΓΑΘΗ
ΘΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΙΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝNΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΟΥΤΣΙΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΟΥΣΟΥΛΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΡΕΙΖΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΟΥΓΓΡΙΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΠΠΑ  ΜΑΡΙΑ
ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΤΗΣ ΔΑΝΙΗΛ
ΠΑΤΕΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΠΟΥΛΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΕΡΚΕΝΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΑΜΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΤΣΕΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΙΤΣΙΝΙΑ ΑΡΓΥΡΩ (ΗΡΩ)
ΤΣΙΤΣΙΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ-ΑΗΔΟΝΑ ΑΘΗΝΑ
ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ ΧΡΥΣΗ(ΧΡΥΣΟΥΛΑ)
ΚΑΣΤΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΙΖΙΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΠΑΓΟΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΕΡΔΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΣΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ
ΦΕΛΙΚΙΔΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ
ΧΡΥΣΑΦΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

 

Ανατολικός Τομέας

ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΜΙΚΤΟ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΣΠΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣΠΡΟΥΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΒΟΛΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΟΥΣΒΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΓΑΡΑΪΜΠΕ ΣΑΜΙ-ΑΝΕΣΤΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΓΡΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ
ΔΑΡΔΑΜΑΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΑΡΔΑΜΑΝΕΛΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΔΙΣΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΘΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΘΕΟΔΟΥΛΟΥ-ΧΑΡΑΚΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΥΡΙΖΙΔΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
ΚΩΣΤΙΚΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΛΙΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΝΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΜΟΡΦΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΟΥΖΕΒΙΡΗ ΝΙΚΗ
ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΧΑΡΗΣ
ΜΠΛΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ
ΠΕΤΕΙΝΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
ΠΟΤΟΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΣΙΟΥΜΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΖΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΧΟΥΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
ΧΑΡΤΑΜΠΙΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
ΑΛΑΤΖΑ ΣΟΦΙΑ
ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΙΟΚΑΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΓΙΟΥΒΑΝΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΖΑΧΑΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΗΛΙΑΔΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ
ΜΠΕΖΕΡΓΙΑΝΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΑΦΑΡΙΚΑ ΣΟΦΙΑ
ΤΣΑΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΦΥΚΑ ΕΛΕΝΗ
ΧΑΡΙΤΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

 

Δυτικός Τομέας

ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΜΙΚΤΟ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΙΒΑΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΑΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΑΛΛΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΔΑΡΔΑΒΟΥΝΗΣ ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ
ΔΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΡΙΤΣΑ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΟΥΠΕΛΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ
ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
ΛΑΖΑΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΛΑΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΗΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΠΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΜΑΡΙΑ
ΝΤΑΓΓΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΟΡΟΙΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΠΑΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΛΗΤΖΗΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ-ΚΟΥΡΚΟΥΒΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΟΥΣΛΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΥΛΟΣ(ΦΟΥΛΗΣ)
ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΑΛΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΧΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΒΡΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   
ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΖΑΧΙΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΟΛΓΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΔΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΝΤΑΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ
ΠΑΠΑΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ)
ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

 

Β’ Θεσσαλονίκης

ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΜΙΚΤΟ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΙΟΥΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΟΙΡΑΝΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΔΟΥΣΜΑΝΟΒΙΤΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
ΖΑΒΕΡΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΟΥΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΛΑΖΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΜΠΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΜΠΟΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΥΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΡΟΚΟΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΙΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΤΡΑΙΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΤΣΑΛΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΑΜΑΣΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΟΜΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΣΟΜΠΑΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΧΑΝΤΕΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΧΑΤΖΗΑΓΟΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
   
ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΚΑΠΟΥΣΟΥΖΗ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΚΑΡΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ
ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΚΩΦΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
ΜΠΙΣΜΠΙΝΑ ΓΕΡΑΚΙΝΑ
ΠΟΡΦΥΡΙΑΔΟΥ ΑΝΘΗ
ΣΑΡΙΚΟΥ ΑΝΝΑ
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΧΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

Δημοτικές Τοπικές Οργανώσεις

ΔΗΜ.Τ.Ο.
 
ΔΕΛΤΑ Τριαντάφυλλος Κούρογλου
ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ Σταύρος Αλεξιάδης
ΘΕΡΜΗΣ   Κωνσταντίνος Πάζης
ΛΑΓΚΑΔΑ Χαράλαμπος Αϊβαζίδης
ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗ

Διαμαντής Μάντζαρης

ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Ανδρέας Οκλαλιώτης
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Αντώνης Λιακόπουλος
Ε’ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΔΗΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Σοφία Σαφαρίκα
Δ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΔΗΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Δημήτρης Τζιμούρτας
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Γιώργος Ανδρεάδης
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γιώργος Τσαουσίδης
ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ  θεόδωρος Καλλιτσης
ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ Νικόλαος Καλλινικίδης
ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ Παναγιώτης Τριανταφύλλης
Α΄ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Γιώργος Γκαζέπης
Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Γιάννης Ζυγούρας
Γ΄ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Αναστάσιος Σιδεράτος
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Αργυρώ Τσιτσίνια

 

Υποψήφιοι θεματικοί

Αύριο πραγματοποιείται η δεύτερη κατά σειρά, εσωκομματική εκλογική διαδικασίας, αυτή της εκλογής των θεματικών τομέων. Το zougla.gr παρουσιάζει αναλυτικά τα ονόματα των υποψηφίων ανά τομέα.

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΘΕΜΑΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΔΡΑΣΗΣ Β ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΤΣΟΜΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αχιλλέα
ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΚΑΒΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
ΜΥΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αλέξανδρου
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
ΕΜΠΟΡΩΝ -ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΔΗΜΟΓΛΙΔΗΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ του Πανάγου
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΝΤΟΤΣΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του Ανδρέα
ΒΡΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του Χρυσόστομου
ΜΕΣΙΑΚΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου
ΜΙΣΘΩΤΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Μιχαήλ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νέστορα
ΠΑΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΤΡΑΪΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
ΠΑΙΔΕΙΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΠΑΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου
ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του Ορέστη
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου
ΥΓΕΙΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΚΑΠΟΥΣΟΥΖΗ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Αλέξανδρου
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
ΦΑΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αριστείδη
ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Γεωργίου
ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου
       
       
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΘΕΜΑΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΔΡΑΣΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΔΡΑΓΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου
ΣΙΓΑΝΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του Χρήστου
ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΑΣΠΡΟΥΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αλεξάνδρου
ΚΥΡΙΖΙΔΗΣ ΕΦΡΑΙΜ του Χρήστου
ΕΜΠΟΡΩΝ -ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ του ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΣΥΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Σωτηρίου
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΤΣΑΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Πέτρου
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Βασιλείου
ΜΙΣΘΩΤΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ του ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΤΖΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΤΑΓΓΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θωμά
ΠΑΙΔΕΙΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ του ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Σταύρου
ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ του Γρηγορίου
ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου
ΥΓΕΙΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΜΟΡΦΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιορδάνη
       
       
       
 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΘΕΜΑΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΔΡΑΣΗΣ ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου
ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΚΑΡΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Κωνσταντίνου
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεφάνου
       
ΕΜΠΟΡΩΝ -ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Κυριάκου
ΔΡΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΟΛΓΑ του Δημητρίου
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξίου
       
ΜΙΣΘΩΤΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου
ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου
       
ΠΑΙΔΕΙΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΓΑΡΟΥΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ζήση
ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Δημητρίου
       
ΥΓΕΙΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του Σταύρου
ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θωμά
       
       
ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΔΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
       
 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΘΕΜΑΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΔΡΑΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σάββα
ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θωμά
ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΔΑΜΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Δημητρίου
ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΕΛΙΝΑ του Αλεξάνδρου
       
ΕΜΠΟΡΩΝ -ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΙΑΚΩΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
ΚΛΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΝΙΚΟΛΑΡΕΙΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του Σταματίου
ΜΙΣΘΩΤΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΚΙΖΙΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Διογένη
       
ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
ΜΑΡΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
       
ΠΑΙΔΕΙΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Νικολάου
       
ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΓΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
       
ΥΓΕΙΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου
ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΚΟΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ του Μιχαήλ