Champions League: Κράσνονταρ – Ολυμπιακός με φόντο τα αστέρια

Η μεγάλη ώρα της επιστροφής του Ολυμπιακού στους ομίλους τους Champions League πλησιάζει. Οι ερυθρόλευκοι το βράδυ της Τρίτης (27/8, 22:00) αντιμετωπίζουν στη Ρωσία την Κράσνονταρ και με όπλο του το 4-0 του πρώτου αγώνα θέλουν να κουνήσουν ξανά σεντόνι.

Το σκορ του πρώτου αγώνα δίνει ξεκάθαρο προβάδισμα στον Μαρτίνς και τους παίκτες του, όμως όλα θα πρέπει να αποδειχτούν στο χορτάρι. Το Krasnodar Stadium παρά το 4-0 αναμένεται να είναι σχεδόν γεμάτο και να βοηθήσει τους παίκτες του Σεργκέι Μάντβεεβ.

Ο Μάρκους Μπεργκ στον πρώτο αγώνα ήταν άφαντος, όμως σε δηλώσεις του τόνισε πως στο δεύτερο ματς θα είναι καλύτερος.

Αν πιστεύετε ότι ο πρώην επιθετικός του Παναθηναϊκού θα καταφέρει να σκοράρει πρώτος και το ακριβές σκορ θα είναι 2-1 υπέρ της Κράσνονταρ τότε θα βρείτε τη συγκεκριμένη αγορά με απόδοση 25. Οι Ρώσοι θα μπουν σίγουρα από την αρχή δυνατά στο ματς και το να σκοράρουν στο πρώτο δεκάλεπτο πληρώνει 7.Αν από την άλλη πιστεύετε πως ο Ολυμπιακός θα φύγει και πάλι νικητής υπάρχουν πολλές επιλογές που αξίζουν την προσοχή σας. Μία από αυτές είναι το να σκοράρει ο Γκερέρο και να πάρουν τη νίκη με 2-1 οι ερυθρόλευκοι. Η απόδοση της συγκεκριμένης αγοράς ανέρχεται στο 40! Μία άλλη επιλογή που μπορείτε να επιλέξετε είναι να κερδίσει και στα δύο ημίχρονα ο Ολυμπιακός που πληρώνει 10.

Σε κάθε περίπτωση, η προσπάθεια του Ολυμπιακού να κλείσει θέση “στ’ αστέρια” το βράδυ της Τρίτης υπόσχεται έντονες στοιχηματικές συγκινήσεις.